Dom, ul. Zamkowa
Zamkowa, Pasym, warmińsko-mazurskie
- 1 090 000 zł
- 147,85 m²
- 7 372,34 zł/m²
Joanna Ruszczyńs...
Skontaktuj się
Dom, ul. Zamkowa
Zamkowa, Pasym, warmińsko-mazurskie
zaktualizowane:
16 maja 2026
Dom, ul. Zamkowa
Zaktualizowane: 16 maja 2026
1 090 000 zł 147,85 m² 7 372,34 zł/m²
dom wolnostojący
5
522 m²
-
2009
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
dom wolnostojącyLiczba pokoi:
5Powierzchnia działki:
522 m²Miejsce postojowe:
-Rok budowy:
2009Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 1 090 000 zł (7 372,34 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka domu 147,85 m² (120 m² powierzchni użytkowej), 5 pokoi, 3 łazienki; stan: bardzo dobry
- Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2009
- okna: plastikowe
- Działka: 522 m²
- dojazd drogą utwardzoną
- Kuchnia: oddzielna
- Media: woda miejska / wodociąg, kanalizacja; ogrzewanie: kominek, gazowe
- Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
- Źródło: biuro nieruchomości: FREEDOM REAL ESTATE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, zaktualizowane: 16.05.2026
- numer ogłoszenia: ODS17328
Lokalizacja
- Adres: Zamkowa, Pasym, szczycieński, warmińsko-mazurskie
Opis nieruchomości
Wyjątkowy dom przy jeziorze Kalwa miejsce, które trudno porównać z innymi ofertami na Mazurach. Położony w magicznej Osadzie Zamkowej w Pasymiu, zaledwie 100 metrów od prywatnej plaży dostępnej wyłącznie dla mieszkańców. To przestrzeń, gdzie cisza, natura i jednolita, estetyczna zabudowa tworzą niepowtarzalny klimat taki, który po prostu trzeba poczuć. Jeśli szukasz miejsca na odpoczynek lub bezpiecznej inwestycji, ta nieruchomość spełni oba te cele. (...)
518 286...
518 286 593