Dom, ul. 1 Maja
1 Maja, Pasym, warmińsko-mazurskie
- 989 000 zł
- 260,14 m²
- 3 801,80 zł/m²
Joanna Ruszczyńs...
Skontaktuj się
Dom, ul. 1 Maja
1 Maja, Pasym, warmińsko-mazurskie
zaktualizowane:
16 maja 2026
Dom, ul. 1 Maja
Zaktualizowane: 16 maja 2026
989 000 zł 260,14 m² 3 801,80 zł/m²
dom wolnostojący
5
954 m²
tak
2016
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
dom wolnostojącyLiczba pokoi:
5Powierzchnia działki:
954 m²Miejsce postojowe:
takRok budowy:
2016Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 989 000 zł (3 801,80 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka domu 260,14 m² (215,70 m² powierzchni użytkowej), 5 pokoi, 2 łazienki; stan: bardzo dobry
- Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2016
- materiał budowy: ytong
- okna: drewniane
- Działka: 954 m²
- dojazd drogą asfaltową
- Kuchnia: oddzielna
- Media: kanalizacja; ogrzewanie: podłogowe, kominek, gazowe
- Miejsce parkingowe: tak
- Źródło: biuro nieruchomości: FREEDOM REAL ESTATE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, zaktualizowane: 16.05.2026
- numer ogłoszenia: ODS16077
Lokalizacja
- Adres: 1 Maja, Pasym, szczycieński, warmińsko-mazurskie
Opis nieruchomości
Dom, który łączy komfort, solidność i wyjątkowy klimat tak najkrócej można opisać tę ofertę w Pasymiu przy ul. 1 Maja. Wolnostojący budynek o powierzchni 260 m², posadowiony na działce 954 m², to idealna propozycja dla osób poszukujących przestrzeni, jakości i miejsca, które stanie się prawdziwym azylem.Już od progu widać, że dom został zbudowany z dbałością o każdy detal. (...)
518 286...
518 286 593